MENÜ
Gümrük Müşavirliği

Gümrük Müşavirliği
Hizmetleri

Gümrük Müşavirliği

Gümrük Müşavirliği Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık
Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Sigorta
Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Sigorta Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

Eğitim
Destek

Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

HAKKIMIZDA
Anasayfa >Hakkımızda

Titiz Gümrük

Titiz, dış ticaret faaliyetleri olan firmalara gümrük müşavirliği hizmeti vermek ve tüm dış ticaret işlemlerinde çözüm ortağı olmak amacı ile kurulmuştur. Bu amaçla Titiz, gümrük müşavirliği hizmetinin yanısıra Titiz Artı departmanını kurarak dış ticaret firmalarının dış ticaret işlemlerinde ihtiyaç duyduğu veya duyacağı her türlü evrak ve izinlerin alımını sağlamaktadır. Bu bağlamada her biri kendi sektöründe önde gelen onlarca firmaya gümrükleme hizmeti vermekte olan Titiz, ayrıca Eğitim departmanını kurarak müşterilerinin gümrükleme ve dış ticaret alanında oluşabilecek ihtiyaçlarına da kombine bir çözüm sağlayıcı kurum haline gelmiştir.
Titiz, teknoloji ile verdiği hizmeti bütünleştirebilmiş ve bu sayede müşterilerinin ‘’zaman ve doğru bilgi’’ konusundaki hassasiyetine en duyarlı davranan firmaların başında yer almıştır. Avrupa Birliği’nin gümrük ve dış ticaret uygulamaları yakından izlenerek Türk Gümrük ve Dış Ticaret mevzuatına paralel olarak kullandığımız sisteme entegre edilmiştir.
23.06.2013 tarihine kadar yürürlüğe girmiş olacak olan AB Resmi Gazetesinde yayınlanan Modernize Gümrük Kodu Sonradan Kontrol kavramı Türk Gümrük sisteminin temelini oluşturacaktır. Tüm işlemlerin kağıtsız ortamda yapılacak olması dış ticarette maliyetlerin düşmesinde ve zaman kazanılmasında önemli bir rol üstlenecektir.
Titiz, bu uygulama için yapmış olduğu altyapı yatırımları ile tüm bu uygulamalara tam olarak hazır durumdadır.
Titiz, mesleğinin gerektirdiği mevzuat bilgisine sahip uzman kadrosuyla yasal düzenlemelerde meydana gelen değişiklikleri çözüm ortağı olduğu firmalar adına sürekli takip edip uygulayarak en doğru ve en iyi hizmeti sunan lider bir firma konumundadır.
TİTİZ,
İstanbul’un tüm gümrüklerinde irtibat ofisleri bulunan Titiz 28 çalışanı ile sektöründe değer yaratmış onlarca firmaya hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Sektörde güvenilirliği yüksek, teknik altyapısı her zaman güçlü ve aranan bir firma olarak marka olmak, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu, etik değerlere önem veren ve daima büyümeyi hedefleyen grubumuzun çalışanlarının bilgi, beceri ve uzmanlıklarını geliştirip; yetenek ve kapasitelerini ortaya çıkarıp, üstün performans göstermelerini sağlayarak, çalışanlarımıza motivasyonu yüksek bir çalışma ortamı yaratmak, çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak, sektörümüzde en çok tercih edilen şirket olmak ve sürekli bu konumu korumaktır.

İK MİSYONUMUZ
Rekabet ortamında farkı yaratanın İnsan olduğu bilincinden hareketle; çalışanların motivasyon düzeyini yükseltmek, şirkete olan bağlılık ve çalışanlar arası işbirliğini sürekli geliştirerek grubumuzun rekabet gücünü arttırmaktır.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak...

Modern çalışma metotları ve nitelikli İnsan kaynağımızla müşterilerimizin İhtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olmaktır.